استخدام و بازار کار میهن کار کاملترین و بروز ترین پایگاه اطلاع رسانی اگهی های استخدام در میهن کار سراسر کشور می باشد که با جمع آوری اطلاعات استخدامی از تمامی منابع بازار کار ایران اطلاعات اشتغال و استخدام بروز را در اختیار کار جو قرار می دهد تا از این طریق روند کاریابی و استخدام در بازارکار ایران تسهیل گردد.

اسخدام | آگهی استخدام | جویای کار | کاریابی | کارمند | کارگر | ثبت روزومه | روزمه کاری | بدنبال کار | استخدام دانشجو | استخدام منشی | شرکت نفت | خبر استخدام | استخدام شرکت دولتی

قوانین اداره کار | استخدام کارمند | سایت کار یابی | استخدام | اخبار استخدامی | اخبار استخدام | روزمه خوب | دانلود روزمه کاری | دانلود رایگان نمونه سوالات استخدام

Blue Grey Red

 

 

 

آگهی استخدام بانک توسعه تعاون در سراسر کشور

بانک توسعه تعاون (بانک دولتی) با استعانت از خداوند متعال و در راستای منویات مقام معظم رهبری در جهت اجرای سیاست اصل 44 قانون اساسی و تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد ملی و ارائه خدمات بهینه بر اساس مجوز شماره 41407/91/220 مورخه 1/11/91 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رياست جمهوري در نظر دارد تا بر اساس ضوابط و آیین نامه استخدامی نظام بانکی دولتی از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس بصورت قراردادی طبق جدول ، در رشته های خواسته شده جهت تصدی مشاغل اداری/بانکی، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در مراحل : آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی تامین نماید.


شرایط عمومی و اختصاصی

1-    تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
2-    التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3-    اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4-    دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس در یکی از رشته های مندرج در جدول

تبصره1: داشتن حداقل معدل 15 برای فوق لیسانس ، معدل 14 برای لیسانس و معدل 13 برای فوق دیپلم

تبصره2: فرزندان معزز شاهد و جانبازان بالای 25% و آزادگان دارای بيش از یکسال اسارت از شرط حداقل معدل معاف
می باشند.
5-    دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی (ویژه برادران)

تبصره 1: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی و همچنین تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ 26/11/91 باشد.

تبصره 2: برای دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی در صورت موفقیت در مراحل مربوطه، ادامه مراحل استخدامی پس از تایید پزشک معتمد بانک بلامانع خواهد بود.

6-    دارا بودن حداقل 20 سال سن تا تاریخ 27/11/91 و حداکثر 29 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم و 30 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و 32 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس.

تبصره: لازم به ذکر است بر اساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، شرط حداکثر سن متقاضیان در صورت ارائه مدرک معتبر از سوی مراجع ذیصلاح به شرح زیر افزایش می یابد.

-        در صورت انجام خدمت نظام وظیفه، مدت خدمت وظیفه به حداکثر سن داوطلبان برای کلیه مشاغل افزوده
می گردد.

-        به میزان خدمت داوطلبانه در جبهه های جنگ و نیز مدت استراحت پزشکی و بستری شدن در اثر مجروحیت جنگی.
-        به میزان سال‌هاي اسارت و حضور در جبهه در مورد افرادی که به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمدند.
-        افراد خانواده معظم شهداء، جانبازان ،آزادگان و مفقودالاثرها (شامل: همسر، فرزند، برادر و خواهر) به میزان 5 سال.
7-    عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری موثر که موجب محدودیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تایید مراجع ذیصلاح).
8-    عدم اشتغال بکار رسمی و پیمانی و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، موسسات دولتی، موسسات عمومی وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی.
9-    تندرستی و توانایی جسمی و روانی متناسب با کار بانک طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر
10- ایثارگران و خانواده آنان بر اساس قانون و مقررات مصوب، از امتیازات مربوط به خود برخوردار خواهند بود.
11- متقاضیان باید بومی و ساکن شهر مورد تقاضا باشند و در انتخاب نهایی اولویت با متقاضی بومی شهر مورد نیاز جهت استخدام می باشد.

تبصره: متقاضیان فقط در استان و شهرستان مورد تقاضا مطابق جدول نیازها بکارگیری خواهند گردید و انتقال و جابجایی به سایر استانها صرفاً بر اساس تشخیص بانک امکانپذیر می باشد.

مراحل نام نویسی:

1-     مراجعه به سایت بانک توسعه تعاون به نشانی: www.ttbank.ir
2-     تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور حداکثر تا پایان روز دوشنبه مورخ 16/11/91 .
3-     ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس پرسنلی 4×3 جدید خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر 200 کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوطه در سایت وارد نمایند.

4-     متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از تاریخ 14/11/91 لغایت 16/11/91 نسبت به واریز مبلغ 200.000 ریال (دویست هزار ریال) به حساب جاری 1/110475/111/313 نزد شعبه مستقل مرکزی میرداماد تهران بانک توسعه تعاون با کد حسابگری 313 به نام بانک توسعه تعاون (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک توسعه تعاون در سطح کشور) و یا شماره حساب شبا به شماره 410220031301110110475001 قابل پرداخت در سایر بانکهای کشور اقدام و سپس اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را جهت پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.

تبصره1: با توجه به اینکه وجوه ثبت نام تحت هیچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود لذا داوطلبان می بایست قبل از واریز وجه جهت اطمینان از واجد شرایط بودن خود به سایت بانک مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایند.

تبصره 2: داوطلبان ایثارگر و خانواده های آنان از پرداخت 50 درصد هزینه ثبت نام معاف می باشند.

تاریخ توزیع و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون:

1-     داوطلبان به منظور اخذ کارت ورود به جلسه آزمون می بایست از روزهای 24/11/91 لغایت 26/11/91 به سایت ثبت نام آزمون مراجعه نموده و نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند.

تبصره1: داوطلبان به منظور حضور در جلسه آزمون می بایستی اصل شناسنامه عکسدار یا کارت ملی، شماره رهگیری آزمون و اصل فیش واریزی را به همراه داشته باشند.

تبصره2: داوطلبان به منظور آگاهی از هرگونه تغییرات احتمالی در تاریخ و محل برگزاری آزمون و غیره به قسمت سایت بانک مراجعه نمایند.

تبصره 3: زمان و محل برگزاری آزمون:

آزمون استخدامی در روز جمعه مورخ 27/11/91 راس ساعت 9:30 صبح برگزار می گردد. محل برگزاری آزمون به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه از سایت آزمون ،به اطلاع خواهد رسید.


تذکرات مهم:


1-     متقاضیان شرکت در آزمون، قبل از واریز وجه، جهت آگاهی از شرایط در نظر گرفته شده شامل: مدرک و رشته تحصیلی، محل مورد تقاضا و ... به سایت در نظر گرفته شده و اطمینان از واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
2-     قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایید.
3-     ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
4-     شماره سریال موجود در رسید فیش واریزی که به وسیله رایانه بر روی آن درج گردیده را در قسمت مربوط به تایید پرداخت وجه ثبت نام عیناً وارد نمایید.
5-     چنانچه در هر یک از مراحل استخدام (ثبت نام، آزمون، مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی) مشخص شود، داوطلب واجد شرایط اشاره شده در متن آگهی نبوده، حتی در صورت موفقیت در آزمون و یا هر یک از مراحل استخدام ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
6-     ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت مزبور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نیست.
7-    پس از برگزاری آزمون تا 3 برابر ظرفیت مورد نیاز بانک، نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان از طریق سایت اقدام می شود تا پس از انجام سایر مراحل استخدامی نظیر مصاحبه تخصصی و عمومی ، معاینات پزشکی ، گزینش و ... قبول شدگان نهایی انتخاب گردند.

تبصره: متقاضیان می بایست پس از 72 ساعت از برگزاری آزمون به سایت آزمون مراجعه تا از پذیرش و سایر موارد پس از آن مطلع گردند.
8-    انجام ثبت نام هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نمی نماید.

داوطلب گرامي، جهت ثبت نام در آزمون لطفا به نكات ذيل توجه فرماييد:
- از Internet Explorer نسخه 7 به بالا استفاده نماييد
- قبل از اقدام به ثبت نام شرايط استخدام را بطور كامل و با دقت مطالعه نماييد.
- هر داوطلب صرفا مجاز به يكبار ثبت نام مي باشد لذا از ثبت نام تكراري خودداري فرماييد.
- قبل از اقدام به ثبت نام، اطلاعات مورد نياز از قبيل كد ملي، كد پستي، آدرس محل سكونت، معدل تحصيلي ، ايميل و . . . را آماده نماييد .
- جهت تكميل ثبت نام، لازم است فايل اسكن شده يك قطعه عكس پرسنلي 4*3 با فرمت استاندارد JPG كه حجم آن كمتر از 200 كليو بايت باشد آماده نماييد.
- در صورت تكميل ثبت نام بطور كامل و ذخيره اطلاعات در سيستم، به شما يك عدد شش رقمي بعنوان كد رهگيري ارائه خواهد شد.
- كليه پيگيري هاي آتي از طريق كد رهگيري خواهد بود، لذا آنرا يادداشت نموده و بخاطر بسپاريد.
- پس از ثبت نام ، لازم است داوطلبان محترم روزانه به سايت مراجعه نموده و از آخرين وضعيت ثبت نام خود اطلاع حاصل نمايند.


مواد آزمون:


الف) عمومی: معارف اسلامی (ضریب3)، زبان و ادبیات فارسی و ادبیات اداری (ضریب2)، اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی (ضریب2)

ب) تخصصی:

رشته روابط عمومی: دروس 1- آمار و روش تحقیق (ضریب1) 2- اصول روزنامه نگاری (ضریب3) 3- جامعه شناسی (ضریب1) 4- ارتباطات( ضریب2) 5- روابط عمومی الکترونیک (ضریب2) 6- بازاریابی (ضریب3)

رشته حقوق: دروس 1- حقوق بانکی (ضریب3) 2- حقوق تجارت (ضریب2) 3- آئین دادرسی مدنی و کیفری (ضریب2) 4- حقوق اداری (ضریب2)

رشته کامپیوتر: دروس 1- مباحث شبکه و انواع سخت افزارها (ضریب3) 2- مدارهای الکتریکی، الکترونیکی دیجیتال، انتقال داده‌ها (ضریب2) 3- ساختمان داده‌ها (ضریب2) 4- سیستم عامل(ضریب3)

رشته مترجمی زبان: دروس 1- کلیات زبان‌شناسی(ضریب 1) 2- اصول و روش ترجمه (ضریب3) 3- نامه‌نگاری (ضریب2) 4- ترجمه متون تخصصی اقتصادی و بانکی (ضریب3)

رشته مهندسی عمران، مهندسی صنایع، مهندسی شیمی: دروس 1- برنامه‌ریزی و کنترل پروژه
2- مکانیک جامدات ( مقاومت مصالح ، تحلیل سازه‌ها) 3- اقتصاد عمومی 4- شیمی عمومی

رشته مهندسی عمران: برنامه‌ریزی و کنترل پروژه (ضریب2) مکانیک جامدات( مقاومت مصالح ، تحلیل سازه‌ها)  (ضریب3) اقتصاد عمومی (ضریب1) شیمی عمومی (ضريب0)

رشته مهندسی شیمی: برنامه‌ریزی و کنترل پروژه (ضریب1) مکانیک جامدات (ضریب0) اقتصاد عمومی
(ضریب1) شیمی عمومی (ضريب3)

رشته مهندسی صنایع: برنامه‌ریزی و کنترل پروژه (ضریب3) مکانیک جامدات (ضریب0) اقتصاد عمومی (ضریب2) شیمی عمومی (ضريب0)

رشته حسابداری، اقتصاد و مجموعه مدیریت: دروس 1- حسابداری (ضریب3) 2- اقتصاد خرد و کلان (ضریب2) 3- تئوری های مدیریت (ضریب2) 4- مالیه عمومی و بودجه (ضریب1)

رشته برق و قدرت: مدارهاي الكتريكي (ضريب3)، فيزيك الكترومغناطيس (ضريب3)،  ماشين‌هاي الكتريكي (ضريب3)،  سيستم‌هاي كنترل خطي (ضريب2)

رشته تاسيسات: تاسيسات برودت، حرارت و تهيه مطبوع (ضريب3)،  فيزيك الكترومغناطيس و الكترسيسته (ضريب3)،  برق تاسيسات و آسانسور (ضريب2)، نقشه‌كشي صنعتي (ضريب2)

رشته مهندسی شيمي- بيوتكنولوژي: سينتيك و طراحي راكتور (ضريب2)، پديده‌هاي انتقال (ضريب2)، بيوشيمي و ميكروبيولوژي عمومي (ضريب2)، ترموديناميك (ضريب2)

رشته مهندسی كشاورزي: آمار و احتمالات (ضريب2)، مديريت كشاورزي (ضريب3)، اقتصاد كشاورزي (ضريب3)، توسعه اقتصادي (ضريب2)

رشته مديريت بيمه: سازمان و مديريت شركت‌هاي بيمه (ضريب2)، مديريت مالي (ضريب2)، اقتصاد خرد و كلان (ضريب2)

رشته نانوتکنولوژی: فیزیک (ضريب2)، بیوفیزیک (ضريب2)، شیمی عمومی (ضريب2)

رشته امنیت شبکه: امنیت شبکه های کامپیوتر (ضريب2)، شبکه های کامپیوتری پیشرفته (ضريب2)، مهندسی فناوری اطلاعات (ضريب2)

رشته ساختمان: نقشه برداری کاربردی (ضريب2)، متره برآورد (ضريب2)، دروس آئین نامه ای (بتن - فولاد)(ضریب 2)

رشته تعاون: كليات علم اقتصاد (ضريب2)، حسابداري 1 و 2 (ضريب3)، بازاريابي (ضريب1)، روش‌هاي تامين سرمايه (ضريب2)


2- داوطلبان محترم می‌توانند سوالات احتمالی خود را با شماره تلفنهای 61032304، 61032334 و 61032333 در میان بگذارند.

 آگهی استخدام بانک توسعه تعاون
ردیف استان شهرستان عنوان شغل تعداد کل نیروهای مورد نیاز جنسیت مدرک تحصیلی شرایط احراز
زن مرد
1 آذربایجان شرقی اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
3 کارشناس روابط عمومی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
5 کارشناس مدیریت بیمه 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت بیمه
6 آذرشهر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي، تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
7 اسکو متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
8 اهر متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
9 بستان آباد متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
10 بناب متصدی امور بانکی 1 لیسانس
11 تبریز متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
12 چاراویماق متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
13 سراب متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
14 شبستر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
15 استاد شهریار تبریز متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
16 عجب شیر متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
17 کلیبر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
18 مرند متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
19 ملکان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
20 ورزقان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
21 هریس متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
22 هشترود متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
1 آذربایجان غربی اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
3 کارشناس روابط عمومی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
5 کارشناس ارزی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مترجمی زبان انگلیسی
6 ارومیه متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
7 مدرس ارومیه متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
8 اشنویه متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
9 پیرانشهر متصدی امور بانکی 1 لیسانس
10 خوی متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
11 سلماس متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
12 شاهین دژ متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
13 ماکو متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
14 مهاباد متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
15 میاندوآب متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
16 نقده متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
1 اصفهان اداره شعب کارشناس حقوقی 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
3 کارشناس روابط عمومی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس اعتباری 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
5 کارشناس مدیریت بیمه 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت بیمه
6 تکنسین ساختمان 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک کاردانی ساختمان
7 آران و بیدگل متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
8 اردستان متصدی امور بانکی 1 لیسانس
9 اصفهان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 آمادگاه متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
11 بادرود متصدی امور بانکی 1 لیسانس
12 تیران و کرون متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
13 چادگان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
14 خمینی شهر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
15 خوانسار متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
16 دهاقان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
17 زرین شهر متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
18 سمیرم متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
19 شاهین شهر متصدی امور بانکی 1 لیسانس
20 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
21 اداره تعاون کاشان متصدی امور بانکی 1 لیسانس
22 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
23 برخوار متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
24 پلیس راه نجف آباد متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
25 شهرضا متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
26 فریدن متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
27 فریدونشهر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
28 فلاورجان متصدی امور بانکی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
29 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
30 فیض متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
31 گلپایگان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
32 مبارکه متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
33 نائین متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
34 نجف آباد متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
35 نطنز متصدی امور بانکی 2 لیسانس
36 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
1 البرز اداره شعب کارشناس حقوقی 3 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 3 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 3 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس کامپیوتر 3 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
5 کارشناس ارزی 3 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مترجمی زبان انگلیسی
6 اشتهارد متصدی امور بانکی 4 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
7 سه راه رجائی شهر متصدی امور بانکی 4 فوق دیپلم
8 فردیس متصدی امور بانکی 4 فوق دیپلم
9 مهستان متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
10 طالقان متصدی امور بانکی 1 لیسانس
11 متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
12 محمد شهر متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
13 کرج متصدی امور بانکی 4 فوق دیپلم
14 نظرآباد متصدی امور بانکی 3 لیسانس
15 متصدی امور بانکی 4 فوق دیپلم
16 هشتگرد متصدی امور بانکی 4 فوق دیپلم
1 ایلام اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
5 ایلام متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
6 ایوان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
7 دره شهر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
8 دهلران متصدی امور بانکی 1 لیسانس
9 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 شیروان و چرداول متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
1 اردبیل اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
3 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
4 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
5 اردبیل متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
6 بیله سوار متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
7 پارس آباد متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
8 امام خمینی اردبیل متصدی امور بانکی 2 لیسانس
9 کوثر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 گرمی متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
11 مشکین شهر متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
12 نمین متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
13 نیر متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
1 بوشهر اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
5 کارشناس ارزی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مترجمی زبان انگلیسی
6 بوشهر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
7 تنگستان (اهرم) متصدی امور بانکی 1 لیسانس
8 جم متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
9 دشتستان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 دشتی متصدی امور بانکی 1 لیسانس
11 دیر متصدی امور بانکی 1 لیسانس
12 دیلم متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
13 کنگان متصدی امور بانکی 1 لیسانس
14 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
15 گناوه متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
1 چهارمحال و بختیاری اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناسی روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
5 کارشناس ارزی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مترجمی زبان انگلیسی
6 اردل متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
7 بروجن متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
8 بلداجی متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
9 شهرکرد متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 فارسان متصدی امور بانکی 1 لیسانس
11 لردگان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
1 خراسان جنوبی اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
5 درمیان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
6 سرایان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
7 سربیشه متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
8 قائن متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
9 نهبندان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
1 خراسان رضوی اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس روابط عمومی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مديريت بازرگاني - اقتصاد بازرگاني
5 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
6 کارشناس مدیریت بیمه 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت بیمه
7 تکنسین ساختمان 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک کاردانی ساختمان
8 بردسکن متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
9 تربت جام متصدی امور بانکی 1 لیسانس
10 تربت حیدریه متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
11 چناران متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
12 درگز متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
13 سبزوار متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
14 سرخس متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
15 امام خمینی مشهد متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
16 معلم مشهد متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
17 فریمان متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
18 قوچان متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
19 کاشمر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
20 گناباد متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
21 مشهد متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
22 مه ولات متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
23 نیشابور متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
1 خراسان شمالی اداره شعب کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
4 بجنورد متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
5 شیروان متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
1 خوزستان اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
3 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
4 کارشناس روابط عمومی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
5 کارشناس ارزی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مترجمی زبان انگلیسی
6 کارشناس مدیریت بیمه 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت بیمه
7 آبادان متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
8 امیدیه متصدی امور بانکی 1 لیسانس
9 متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
10 اندیمشک متصدی امور بانکی 1 لیسانس
11 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
12 اهواز متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
13 ایذه متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
14 بندرماهشهر متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
15 بهبهان متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
16 خرمشهر متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
17 دزفول متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
18 رامهرمز متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
19 سوسنگرد متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
20 شادگان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
21 کیان پارس متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
22 شوش متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
23 شوشتر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
24 لالی متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
25 مسجد سلیمان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
26 هندیجان متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
1 زنجان اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
4 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
5 کارشناس ارزی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مترجمی زبان انگلیسی
6 ابهر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
7 خدابنده متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
8 خرم دره متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
9 زنجان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 ماهنشان متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
1 سیستان و بلوچستان اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
5 کارشناس ارزی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مترجمی زبان انگلیسی
6 چابهار متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
7 خاش متصدی امور بانکی 1 لیسانس
8 زابل متصدی امور بانکی 1 لیسانس
9 زاهدان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 زهک متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
11 سراوان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
12 کنارک متصدی امور بانکی 1 لیسانس
1 سمنان اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
4 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
5 تکنسین ساختمان 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک کاردانی ساختمان
6 دامغان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
7 سمنان متصدی امور بانکی 9 فوق دیپلم
8 شاهرود متصدی امور بانکی 4 فوق دیپلم
9 امام خمینی شاهرود متصدی امور بانکی 4 فوق دیپلم
10 ولی عصر سمنان متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
11 گرمسار متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
12 مهدی شهر متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
1 شهر تهران اداره شعب کارشناس حقوقی 8 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس حقوق بین الملل 1 فوق لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلیکارشناسی ارشدحقوق بین الملل
3 کارشناس کامپیوتر 9 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر گرایش سخت افزار، نرم افزار و IT
4 3 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی کامپیوتر - کلیه گرایشها
5 1 فوق لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلیکارشناسی ارشدامنیت شبکه
6 کارشناس اعتباری 6 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
7 کارشناس نانو تکنولوژی 1 فوق لیسانس دارا بودن مدرککارشناسی ارشدنانو تکنولوژی
8 کارشناس بیوتکنولوژی 1 فوق لیسانس دارا بودن مدرککارشناسی ارشدبیوتکنولوژی
9 کارشناس مهندسی برق 1 فوق لیسانس دارا بودن مدرککارشناسی ارشدبرق - قدرت
10 کارشناس کشاورزی 1 فوق لیسانس دارا بودن مدرککارشناسی ارشدکشاورزی
11 کارشناس روابط عمومی 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
12 کارشناس بازاریابی 4 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مديريت بازرگاني - اقتصاد بازرگاني
13 کارشناس ارزی 3 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مترجمی زبان انگلیسی
14 کارشناس حسابداری 15 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری
15 کارشناس شیمی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی شیمی - گرایش کاربردی
16 کارشناس عمران 3 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی عمران - کلیه گرایشها
17 2 فوق لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلیکارشناسی ارشدعمران - کلیه گرایشها
18 کارشناس مدیریت بیمه 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت بیمه
19 تکنسین ساختمان 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک کاردانی ساختمان
20 متصدی امور اداری 10 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي
21 تکنسین 3 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی برق و تاسیسات
22 ایران خودرو متصدی امور بانکی 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
23 متصدی امور بانکی 6 فوق دیپلم
24 کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
25 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
26 سپهبد قرنی متصدی امور بانکی 7 فوق دیپلم دارا بودن مدرک فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتي، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
27 کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
28 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
29 امام علی (ع) متصدی امور بانکی 6 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
30 متصدی امور بانکی 1 لیسانس
31 امام علی (ع) کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
32 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
33 سرچشمه متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
34 شهید رجائی تهران متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
35 کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
36 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
37 غدیر شهران متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم دارا بودن مدرک فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
38 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
39 کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
40 کارگر شمالی متصدی امور بانکی 7 فوق دیپلم دارا بودن مدرک فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
41 کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
42 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
43 متصدی امور بانکی 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
44 مستقل مرکزی میرداماد متصدی امور بانکی 5 فوق دیپلم
45 کارشناس حقوقی 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
46 کارشناس اعتباری 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
47 میدان میوه و تره بار متصدی امور بانکی 5 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
48 نبوت متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
49 وزارت کار متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
50 وصال شیرازی متصدی امور بانکی 2 لیسانس
51 متصدی امور بانکی 7 فوق دیپلم
52 کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
53 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
54 هویزه متصدی امور بانکی 4 فوق دیپلم دارا بودن مدرک فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی ، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
1 شهرستانهای تهران اداره شعب کارشناس حقوقی 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس کامپیوتر 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
3 کارشناس اعتباری 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
4 کارشناس روابط عمومی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
5 کارشناس بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مديريت بازرگاني - اقتصاد بازرگاني
6 کارشناس ارزی 1 لیسانس دارا بودنمدرک لیسانسمترجمی زبان انگلیسی
7 اسلامشهر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
8 پاکدشت متصدی امور بانکی 2 لیسانس
9 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 دماوند متصدی امور بانکی 2 لیسانس
11 متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
12 رباط کریم متصدی امور بانکی 3 لیسانس
13 رودهن متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
14 پرند متصدی امور بانکی 2 لیسانس
15 شهر ری متصدی امور بانکی 3 لیسانس
16 متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
17 شهریار متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
18 فیروزکوه متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
19 ورامین متصدی امور بانکی 2 لیسانس
1 فارس اداره شعب کارشناس حقوقی 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس روابط عمومی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس کامپیوتر 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
5 کارشناس مدیریت بیمه 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت بیمه
6 آباده متصدی امور بانکی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
7 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
8 استهبان متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
9 اقلید متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
10 جهرم متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
11 داراب متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
12 اداره کل تعاون شیراز متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
13 انقلاب شیراز متصدی امور بانکی 2 لیسانس
14 شیراز متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
15 استقلال شیراز متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
16 فسا متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
17 فیروزآباد متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
18 قیروکارزین متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
19 کازرون متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
20 لامرد متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
21 مرودشت متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
22 مهر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
23 نورآباد ممسنی متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
24 نی ریز متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
1 قزوین اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
4 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
5 بویین زهرا متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
6 تاکستان متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
7 شهر صنعتی البرز متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
8 شهید رجائی متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
9 قزوین متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
1 قم اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
4 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
5 شهید مطهری قم متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
6 معصومیه قم متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
7 قم متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
8 ولایت قم متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
1 کردستان اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
4 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
5 بانه متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
6 دیواندره متصدی امور بانکی 1 لیسانس
7 سقز متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
8 سنندج متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
9 قروه متصدی امور بانکی 1 لیسانس
10 کامیاران متصدی امور بانکی 1 لیسانس
11 مریوان متصدی امور بانکی 1 لیسانس
12 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
1 کرمان اداره شعب کارشناس حقوقی 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس روابط عمومی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس کامپیوتر 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
5 کارشناس مدیریت بیمه 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت بیمه
6 انار متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
7 بردسیر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
8 بم متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
9 جیرفت متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 راور متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
11 ریگان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
12 سیرجان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
13 بسیج کرمان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
14 عنبرآباد کرمان متصدی امور بانکی 1 لیسانس
15 مس سرچشمه متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
16 شهر بابک متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
17 کوهبنان متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
1 کرمانشاه اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
5 کارشناس مدیریت بیمه 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت بیمه
6 اسلام آباد غرب متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
7 سرپل ذهاب متصدی امور بانکی 1 لیسانس
8 کرمانشاه متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
9 کنگاور متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 گیلانغرب متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
11 هرسین متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
1 کهگیلویه و بویر احمد اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
5 دنا متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
6 دهدشت متصدی امور بانکی 1 لیسانس
7 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
8 چمران یاسوج متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
9 گچساران متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 متصدی امور بانکی 1 لیسانس
11 یاسوج متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
1 گلستان اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
4 کارشناس روابط عمومی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
5 آزاد شهر متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
6 بندر گز متصدی امور بانکی 1 لیسانس
7 رامیان متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
8 بهشتی گرگان متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
9 علی آباد کتول متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
10 کردکوی متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
11 گرگان متصدی امور بانکی 5 فوق دیپلم
12 مینو دشت متصدی امور بانکی 2 لیسانس
1 گیلان اداره شعب کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
2 کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
3 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
5 آستانه اشرفیه متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
6 بندر انزلی متصدی امور بانکی 1 لیسانس
7 تالش متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
8 رشت متصدی امور بانکی 1 لیسانس
9 رضوانشهر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 رودبار متصدی امور بانکی 1 لیسانس
11 رودسر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
12 سیاهکل متصدی امور بانکی 1 لیسانس
13 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
14 سعدی رشت متصدی امور بانکی 1 لیسانس
15 فومن متصدی امور بانکی 1 لیسانس
16 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
17 ماسال متصدی امور بانکی 1 لیسانس
1 لرستان اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 2 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس روابط عمومی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
5 ازنا متصدی امور بانکی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
6 الشتر متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
7 الیگودرز متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
8 بروجرد متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
9 پلدختر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 خرم آباد متصدی امور بانکی 4 فوق دیپلم
11 دورود متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
12 علوی خرم آباد متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
13 کوهدشت متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
1 مرکزی اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
4 کارشناس روابط عمومی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
5 اراک متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
6 تفرش متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
7 خمین متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
8 دلیجان متصدی امور بانکی 1 لیسانس
9 زرندیه متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
10 ساوه متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
11 شازند متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
12 قائم مقام اراک متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
13 فرمهین متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
14 کمیجان متصدی امور بانکی 1 لیسانس
15 محلات متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
1 مازندران اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس روابط عمومی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
4 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
5 کارشناس مدیریت بیمه 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت بیمه
6 آمل متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
7 بابل متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
8 بابلسر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
9 بهشهر متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
10 تنکابن متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
11 جویبار متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
12 چالوس متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
13 رامسر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
14 ساری متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
15 سوادکوه متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
16 امام خمینی آمل متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
17 امیر مازندرانی ساری متصدی امور بانکی 1 لیسانس
18 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
19 طالقانی بابل متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
20 فریدون کنار متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
21 قائم شهر متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
22 محمودآباد متصدی امور بانکی 1 لیسانس
23 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
24 نکاء متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
25 نور متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
26 نوشهر متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
1 هرمزگان اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
4 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
5 بستک متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
6 بندر لنگه متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
7 حاجی آباد متصدی امور بانکی 1 لیسانس
8 خلیج فارس متصدی امور بانکی 3 فوق دیپلم
9 خمیر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 امام خمینی بندر عباس متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
11 پارسیان متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
12 قشم متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
13 کیش متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
14 میناب متصدی امور بانکی 1 لیسانس
1 همدان اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
4 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
5 اسدآباد متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
6 بهار متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
7 تویسرکان متصدی امور بانکی 1 لیسانس
8 رزن متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
9 مدنی همدان متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
10 کبودر آهنگ متصدی امور بانکی 1 لیسانس
11 متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
12 ملایر متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
13 نهاوند متصدی امور بانکی 2 لیسانس
14 همدان متصدی امور بانکی 2 فوق دیپلم
1 یزد اداره شعب کارشناس حقوقی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضايي
2 کارشناس اعتباری 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع
3 کارشناس کامپیوتر 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر - گرایش سخت افزار
4 کارشناس روابط عمومی و بازاریابی 1 لیسانس دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی - كليه گرايشها
5 ابر کوه متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق دیپلم در رشته های تحصیلی: بانکداری، بانکداری اسلامی، حسابداری، علوم اقتصادی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مديريت صنعتي،تعاون (امور تعاون ، مديريت تعاون)
6 بافق متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
7 تفت متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
8 صدوق متصدی امور بانکی 1 لیسانس
9 طبس متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
10 مهریز متصدی امور بانکی 1 فوق دیپلم
11 میبد متصدی امور بانکی 1 لیسانس

 

جهت ثبت نام اینجا را کلک نمایید.

برای مشاهده مشخصات و یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

یادداشت  

 
#1 فاطمه اسدی ۱۳۹۱-۱۱-۱۸ ۱۸:۲۵
سلام
تقاضای کار دارم
Quote
 

توضیح را اضافه کنید


- نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد.
- نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند.
- از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید.


اوقات شرعیطراحی و پیاده سازی شده توسط طراحی سایت